Dlaczego warto wybrać podłogi laminowane Pergo?

Firma Pergo wynalazła podłogę laminowaną już 35 lat temu. Podłogi z tej firmy stanowią piękne wzory o wyjątkowej trwałości oraz są skonstruowane z myślą o zachowaniu pięknego wyglądu przez długie lata eksloatacji. Jest to doskonały wybór do domu, w którym chcemy mieć swobodę relaksu i głowę wolną od zmartwień.

Gwarancja na panele podłogowe z tej firmy na ścieranie, plamy i blaknięcie spowodowane przez światło słoneczne jest ważna aż 33 lata! Świadczy to o bardzo wysokiej jakości produktu i pewności producenta. Jest tak odporna, ponieważ warstwą ochronną jest TitanX, który zachowuje eleganckie wykończenie przez długie lata. Podłogi są wyposażone w specjalny system zatrzaskowy PerfectFold lub Uniclic, dzięki któremu w prosty sposób zamontujemy podłogę w naszym domu. To jednak nie wszystkie zalety, bowiem nadają się idealnie do ogrzewania podłogowego.

W skrócie, jakie są zalety podłogi laminowanej Pergo?

– Dzięki opatentowanej wierzchniej warstwie ochronnej TitanX™, zachowuje eleganckie wykończenie powierzchni przez długie lata.

– Podłogi są wyposażone w specjalne systemy zatrzaskowe PerfectFold™ lub Uniclic.

– Dożywotnia gwarancja? Dzięki wyjątkowej trwałości podłóg bez wahania oferują gwarancję na ścieranie, plamy i blaknięcia spowodowane przez światło słoneczne aż do 33 lat!

– Dzięki warstwie zabezpieczającej Sensation tworzą całkowicie uszczelnioną powierzchnię co czyni je wodoodpornymi.

sklep z podłogami

Przeczytaj:  Panele podłogowe układane w jodełkę jako rozwiązanie do domu